Logo

ELEKTRICNA PILA ZA METAL BOSCH

Број на оглас: 2633612 | Објавен на: 24.05.2020, 06:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вид на оглас: Се продава


MARKA BOSCH MODEL PFZ 550 INFO NA TEL 071-220-035 PECE

 goce

Потврден огласувач