1 / 4
Pumpi pumpa za parno wilo grundfus Hst
2.500 МКД
28.03.2023 12:19

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Pumpi za parno wilo2500den
grundfus 2500den germanska marka
HST 4500den Austriska marka 25/60 32/60novi se samo so poraqka prakam po kargo

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Power plus alati mk
Shuto orizare Skopje
Потврден огласувач
075257183
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам