1 / 4
Hyundai H100 Vo Delovi
По Договор
28.10.2022 09:46

Кратово

Марка:

Hyundai

Модел:

H 100

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2017

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Prodavam delovi za Hyundai H 100 2.5d prakam i po kargo inf na
077 726 148

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
077726148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам