Logo

sliki na kanvas platno

Број на оглас: 2636217 | Објавен на: 10.10.2019, 18:49
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 45 €

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Уметнички слики

Вид на оглас: Се продава


Креативно декорирање на вашиот дом.
Идеален подарок за Вас, вашите блиски, роднини и пријатели.
Сликите се штампaат на сликарско (канвас) платно и затегнуваат на дрвена рамка такашто немате потреба од дополнително урамување. Ваше е само да ги прикачите на ѕид. Сликите се изработуваат по нарачка, со димензии по Ваша желба, Ваша идеја, Ваша замисла (нема готови слики). Одберете фотографија од некој од следните сајтови:
www.pixabay.com
www.hdwallpapers.in
www.wallpaperswide.com
www.bhmpics.com
www.hdnicewallpapers.com
....или било кој друг сајт на интернет, испратете ми ја и истата ќе ви биде изработена на платно со димензии и форма по Ваша желба и Ваша замисла.
Нарачки може да се прават по телефон или на е-мајл. Плаќањето е на лице место при доставата. Доставата во Скопје е бесплатна а во останатите градови од државата се доплаќа за каргото.

тел.076/381-820
е-mail : grujoskimarjan@yahoo.com

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Марјан

Потврден огласувач