Logo

AIRBAG Kozhen Mercedes E W211

Број на оглас: 2638451 | Објавен на: 03.06.2019, 14:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 320

Tип на делови: Управниот /Серво /волан

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Airbag originalno oblozhen so kozha za Mercedes E class W211

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 XXXX

Потврден огласувач