Logo

Германски овчари со педигре

Број на оглас: 2639256 | Објавен на: 13.12.2017, 04:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат машки и женски германски расни овчари. Цена по договор.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Љупчо Милушев