kupuvam vikendica ili plac vo PLETVAR
1 €
Цената не е фиксна
31.01.2023 11:02

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

250 m²

Број на соби:

2

Греење:

Нема

Наместена:

Делумно

kupuvam vikendica ili plac vo s.Pletvar ili okolinata. Informacii na tel.071210391.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се бара од:

trajce
Потврден огласувач
071210391
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам