Logo

Ford Transit

Број на оглас: 2642039 | Објавен на: 06.10.2017, 13:56
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Shitet Ford Transit, viti 1996, mundet me ndrim me nje te gjate

Se Prodava Ford Transit, god.1996, mozna e zamena so eden pogolem

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Veton