1 / 6
Vagi vaga digitalni 40kg 100kg 300kg 500g
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.03.2023 12:20

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Vagi digitalni 40kg 100kg 300kg 500kg novi se prakam po kargo niz cela mk ima ceni i na golem koliqina
40kg 1400den
150kg 2200den
300kg 2800den

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Power plus alati mk
Shuto orizare Skopje
Потврден огласувач
075257183
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам