Logo

СУШАРА ЗА АЛИШТА

Број на оглас: 2643910 | Објавен на: 26.12.2017, 12:51
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 8.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за сушење

Вид на оглас: Се продава


Се продава сушара за алишта, во работна состојба.
Праќам по карго низ цела МК
Инфо на 075 495 067

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  ЕЛЕКТРО ТОЧИЛА ИНЖЕНЕРИНГ (претпријатие)

Потврден огласувач