Logo

peugeot expert 2.0 hdi

Број на оглас: 2644254 | Објавен на: 08.10.2017, 17:29
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 6.800 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


peugeot expert 2.0 hdi tovarno vozilo vnesena od sfajcaria mk tablici full oprema ...
070743993 MENSUR

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  mensur