1 / 2
motor od kombajn zmaj 133 ( s 44 )
1 МКД
07.06.2022 11:32

Прилеп / Прилеп

prodavam motor od kombajn zmaj 133 s44 vo odlicna sostojba (motorot e na kombajn i se prodava so proba)

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
075692017
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам