1 / 11
Нива во Голиово
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.09.2021 13:29

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

4000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Продавам нива од 4000м2 (може и 2 по 2000м2) скопска црна гора, на прекрасна локација на само 10 километри од градот на надморска височина од 500м. Прекрасно место за викендица, поглед кон градот, (особено прекрасно е навечер кога е осветлен градот), струја и водовод во близина, мир и тишина, права воздушна бања.
Плацот е земјоделско земјиште

Цена по договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Блашко
Потврден огласувач
075270066
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам