Logo

SAMSUNG hoverboard - Ховерборд 10 incen hoverbord

Број на оглас: 2649283 | Објавен на: 21.09.2019, 10:26
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Ховерборд и додатоци

Вид на оглас: Се продава


4400MAH SAMSUNG литиум батерија со софистицирано коло за управување со енергија каде го подобрува животниот век на батеријата.
- Педала за спречување на паѓање
- Предни и задни LED светла
- Долго траење на батеријата
- Систем за стабилизација
- Систем за самобаланс
- 10 инчни гуми каде ширината на гумата е до 6,5 см, 1/3 поширока од нормалните 10-инчни гуми и се постабилни при возење
- Мотор од високо чист бакар со два по 350 вата мотори-
- Максимална брзина може да достигне до 15 км/ч
- Вози со музика, со Bluetooth технологијата може да се поврзе со мобилен и да уживате во музика додека патувате

  Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

  Ninebot Macedonia (претпријатие)

Потврден огласувач