Logo

Elektro motori motor elektromotori elektromotor електромотор

Број на оглас: 2650957 | Објавен на: 01.09.2019, 20:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 5 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Голем избор на електромотори и редуктори види слики
Одкупувам редуктори и електро мотори

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач