1 / 2
opel rekord oldtajmer
11 МКД
09.01.2023 20:17

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Opel

Модел:

opel rekord 1961

Tип на делови:

Мотори

prodavam motor od opel rekord 1961.motorot e so novi delovi originalni,treba da se kompletira.novi klipovi vo opakovka,novi lageri za radilica i se ostanato e novo.samo treba da se sklopi.imam i novi amortizeri za istoto vozilo,dihtuni ganitura novi,zmigavci novi,itn.cena po dogovor.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

igor
kuzman josifoski 181
Потврден огласувач
075845226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам