Logo

Se prodava Thule Pacific 200 skoro nov

Број на оглас: 2653342 | Објавен на: 07.07.2019, 20:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 22.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Багажник

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Thule Pacific 200 skoro nov, koristen 3 sezoni po 7 dena.
volumen---460l
dimenzii-175x82x45

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач