Logo

Машина за сушење алишта Горење

Број на оглас: 2656804 | Објавен на: 20.10.2017, 14:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11.999 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за сушење

Вид на оглас: Се продава


Продавам Машина за сушење алишта неупотребувана и во одлична состојба.
Производ Горење Словенија.

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Korisnik