Logo

UNION SPECIAL

Број на оглас: 2657913 | Објавен на: 21.06.2019, 15:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


Se prodava trikotazen overlak Union Special 4 konci 2 igli ekstra sostojba.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач