Logo

massey ferguson 240

Број на оглас: 2659959 | Објавен на: 13.06.2019, 15:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Traktorot e vo besprekorna sostojba proozveden e 2008 a kupen 2009 rabotni casa ima 880. Lice za Kontakt pance 070647035

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Pance

Потврден огласувач