Logo

Elektromotor od masina gorenje

Број на оглас: 2660000 | Објавен на: 20.04.2019, 15:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Работилница и Алатник

Вид на оглас: Се продава


Poloven vo ispravna sostojba tel. za kontakt 075469817 Ljupco

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач