1 / 9
Vlezna Vrata Video Kamera Videospiunka Влезна Врата Камера
3.600 МКД
26.01.2022 11:02

Куманово / Куманово

Видео Шпионка за влезна врата.
Воопшто не се познава дека е камера
Директно приклучување на ТВ на видео влез
Кога некој звони немора да станувате да видите до врата кој е.
Агол на гледање 170 степени 12 волти напојување

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Видео надзор

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070-236-608 / 076-982-870
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам