Logo

Шуми,ниви,пасишта и овоштарници...види оглас

Број на оглас: 2660846 | Објавен на: 20.01.2019, 13:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава имот во Кичевскиот регион(шуми,ниви,пасишта и овоштарник).На документот се приложени по број од имотен лист,така да можи да проверите за кои места станува збор.Цел имот се продава комплет без делење......јавете се,ке се договориме

 Petko

Потврден огласувач