Logo

Prodavam jambolii

Број на оглас: 2661456 | Објавен на: 25.10.2017, 08:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 4 jambolii vo slednive boi i dimenzii: Temno crvena: 210x190, Prirodno bela: 220x180, Portokalova: 210x200, Crvena: 210x150. Jamboliite ne se koristeni. Cena po dogovor.

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Миливој