Logo

Smart watch

Број на оглас: 2662288 | Објавен на: 03.07.2020, 17:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Вид на оглас: Се продава


with Sim,32 Gb Memory Card Slot, Bluetooth and Fitness Tracker Smartwatch

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Smart Phone Accessories

Потврден огласувач