Logo

Apkan Jelsingrad (110 tona)

Број на оглас: 2662724 | Објавен на: 02.07.2019, 10:58
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Apkan jelsingrad 110 tona 3 metra, vitka lim do 12 mm ,moze zamena ispraven moze da se proba vo sekoe vreme

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Oglasi

Потврден огласувач