Logo

Екстра понуда на компатибилни тонери на HP и CANON

Број на оглас: 2663801 | Објавен на: 02.05.2019, 14:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 466 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Понуда за компатибилни тонери за модели на HP и CANON принтери по најниски цени!

Одличен квалитет!
1,500 страници минимум со еден тонер!

Бесплатна достава низ цела Македонија!

(цената и доставата се однесува на количина од минимум 3 парчиња)

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 МЦ Системи

Потврден огласувач