Logo

Mazda 6

Број на оглас: 2664365 | Објавен на: 14.02.2019, 08:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Модел: Jimny

Година: 2016

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Зелена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodava Suzuki jimny,2016 god na BG tablici so pominati 14 000 km, ,registrirana do 01/2019 god ,mnogu dobro socuvana ,moze zamena za ponovo vozilo od 2012 god nagore za poveke informacii na tel.
070 214 530 Kire

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач