Logo

СЕРВИС И НАДГРАДУВАЊЕ НА КОМПЈУТЕРИ.

Број на оглас: 2666500 | Објавен на: 01.04.2019, 10:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Сервис за Компјутери

Вид на оглас: Се продава


ВРШИМЕ СЕРВИС,ИНСТАЛИРАЊЕ НА ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ, ИНСТАЛИРАЊЕ НА ПРОГРАМИ ПО ВАША ЖЕЛБА, НАДГРАДБА НА КОМПЈУТЕРИ И ЛАПТОПИ.
ЧИСТЕЊЕ ОД ПРАШИНА,СТАВАЊЕ ТЕРМАЛНА ПАСТА НА ПРОЦЕСОР И ГРАФИЧКА ЗА ПОУБАВО ЛАДЕЊЕ.

За повеќе информации јавете се на дадените броеви подоле!!

контакт:
виктор 078-875-696

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 Aleksandar