1 / 12
IVECO 50C13 Patnicko kombe KAKO NOVO
1 €
Цената не е фиксна
03.06.2023 16:11

Прилеп / Прилеп

Se prodava patnicko kombe IVECO DAILY 50C13 so 21sediste, registrirano cela godina, so ful oprema, proizvedeno 2005 god i e kupeno od salon od Makedonija ne e od uvoz, kombeto e vo besprekorna sostojba kako novo

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
077833915
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам