Logo

prevoz transport selidbi frlam sut mebel i dr.stvari od doma

Број на оглас: 2668159 | Објавен на: 15.11.2019, 09:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вид на оглас: Се продава


prevoz

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 lazo

Потврден огласувач