1 / 11
Se izdava prostor za kancelarija ili zanaetciska dejnost
По Договор
19.11.2022 13:15

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

18 m²

Se izdava stanben prostor na raskrsnicata "Cumovcanec" so golemina od 18m2. Prostorot e pogoden za kancelarija ili zanaetciska dejnost.
079 323 812

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Lkw
Потврден огласувач
079 323 812
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам