Logo

Појас за еднострана препонска кила-лево

Број на оглас: 2670751 | Објавен на: 08.09.2019, 10:39
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 400 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Медицински производи

Вид на оглас: Се продава


моб тел 075 59 46 56
Овозможува соодветен притисок врз ингвиналната кила, левострана.
Може да се носи под облека.
Изработен од пријатен материјал за кожата (памук). Скоро нов, употребен 2-3 пати.
Големина XL , обем на струк 117-132 cm.

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Pavlina

Потврден огласувач