Logo

Се издава стан во центар со две спални и лифт

Број на оглас: 2672270 | Објавен на: 19.08.2019, 15:47
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 50 m²

Греење: Струја

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на реновирање: 2019

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Север

Адреса: Димитар Влахов 14

Цена: 10 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се издава стан во центар со поглед на езерото. Станот е со две спални, дневна кујна, трпезарија, купатило, тераса о ходник. Две Клими, фрижидер, мини печка. Можат да се сместат до 10 лица со искористување на дневна соба. Реновиран е во мај. Во зградата на поранешно Зоил-Кјуби Македонија на Димитар Влахов број 14 на четврти кат ,зградата поседува лифт.

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Mladen

Потврден огласувач