1 / 2
Дуќани за наем, соодветни за повеќе намени
100 €
06.04.2022 12:38

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

45 m²

Греење:

Дрва

1.Помалиот дуќан, соодветен за канцеларија, фризерски или берберски салон и др. ЦЕНА: 50 евра
2.Големиот дуќан, соодветен за колонијална продавница, магацин или др.
ЦЕНА: 100 евра
Двата се обезбедени со тоалети, вода и подовите се со гранитни плочки; Катастарски, по имотен лист се 41 квадрат.
Адреса: Цане Коњарец 60 - накрши скалите од Могилата

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Мите
Потврден огласувач
075 620 577
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам