Logo

Krevet so dushek

Број на оглас: 2675588 | Објавен на: 06.11.2017, 23:46
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 5.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Вид на оглас: Се продава


Poloven krevet so dushek, malku koristen, vo odlicna sostojba

  Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

  Shpendi