Logo

SE PRODAVA TABLET Android 4.2

Број на оглас: 2677106 | Објавен на: 21.04.2020, 11:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lenovo

Големина на екранот: 7" инчи

Цена: 1.300 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Таблети

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


TREVI tablet so puknato staklo malku e upotreben skoro nov.
Shitet tableti me xham te krisun punon ,eshte shume pak i perdort.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Iso

Потврден огласувач