Logo

НАПРАВЕТЕ БИЗНИС

Број на оглас: 2678213 | Објавен на: 11.09.2019, 20:38
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Категорија: Компјутери, Интернет, Телеком.

Пол : Не е важно

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Доволни

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


ЗАЧЛЕНИ СЕ НА ЛИНКОТ
goo.gl/UYgJSf
И ЌЕ ДОБИЕШ БЕСПЛАТНА ОБУКА КАКО ДА НАПРАВИШ СВОЈ БИЗНИС НА ИНТЕРНЕТ ОД КОМПЈУТЕР ПАМЕТЕН МОБИЛЕН ИЛИ ТАБЛЕТ

  Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

  Vera

Потврден огласувач