Logo

TICO/TIKO SLOVENSKO VO DELOVI

Број на оглас: 2678638 | Објавен на: 18.04.2019, 19:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Tico

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 85000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 37 kw / 50 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi od Slovensko tico petostepen menuvac alanser alternator vrati stakla tepison letva komplet idr. Dragan 070313571

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач