1 / 3
SE IZDAVA NAMESTEN APARTMAN VO CENTAR
7 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.12.2022 08:39

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3,5

Квадратура:

75 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2013

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

marksova 44

SE Izdavaat dva stana od po 75 m2
Eden apartman od 45 m
Luksuzno namesteni
Na ulica pirinska 39
070/ 684 097

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

lorin
Потврден огласувач
070684097
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам