Logo

Krema za bradavici (kondilomi), papilomi(брадавици,папиломи)

Број на оглас: 2684259 | Објавен на: 13.11.2017, 21:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Фармацевтски производи

Вид на оглас: Се продава


ЗАГАРАНТИРАНО и ефикасно ги отстранува вашите брадавици (кондиломи) папиломи. Се работи за крема (маст) која се базира на потполно природно состојки. Фамилијарен рецепт кој со години се докажал како проверено средство против HPV вирусот. Билните состојки силно продираат во коренот на брадавиците и ефикасно ги отстрануваат. Се употребува 3 пати дневно.
Потполно БЕЗБОЛНО!
Праќам по Карго!

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Stefan