Logo

Печка за греење на дрва

Број на оглас: 2686138 | Објавен на: 07.12.2019, 14:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 35 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Печката е во солидна состојба, idealna za zagrevanja pomala prostorija, kako na slikata

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач