Logo

Vitrina od duborez, racna izrabotka

Број на оглас: 2687029 | Објавен на: 04.08.2019, 11:10
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Вид на оглас: Се продава


Vitrina od duborez, racna izrabotka.
potrebna e restavracija.
cena po dogovor

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Audio-Video

Потврден огласувач