1 / 3
Noz Ednodelen Browing Lov,Kampiranje...
1.450 МКД
Денес 10:41

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Noz Browning odlicen za lov i ribolov so kozena futrola nov,nozot e dolg 22 cm,secivoto 10 cm i rackata 11.5cm.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
077608447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам