1 / 5
NOZ ZA PREZIVUVANJE MODEL RAMBO 2
1.950 МКД
07.12.2022 10:41

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Познатиот нож што му припаѓа на Џон Рамбо од филмот Прва крв, дел 2. Во филмот, ножот изгледа огромен и во реалноста, тоа е исто толку голем. Како нож во филмот, исто така, има шуплива рачка која содржи комплет за преживување и компас. Исто така, има шрафцигер (филипс).
Тежина - 587g
Должина на сечилото - 23cm
Вкупна должина - 40,5cm

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
077608447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам