Logo

PILATES TOPKI 65-75cm OD NAJPOZNATATA MARKA BODY SCULPTURE

Број на оглас: 2689349 | Објавен на: 22.08.2019, 17:42
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Фитнес реквизити

Вид на оглас: Се продава


Postete ja nasata Facebook strana pod logoto na FITNESS MK

65cm - 650den
75cm - 750den

Како да нарачате ⤵️
-📝 Порака во инбокс
-📞 Телефон 070/606-966
-⚠️ Гаранција за квалитет
-🚛 Достава низ цела Македонија (по карго)

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Fitness mkk

Потврден огласувач