Logo

NEW HOLLAND 80 60 uvezen od CH.

Број на оглас: 2690343 | Објавен на: 21.03.2019, 23:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 22.900 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Вид на оглас: Се продава


+ ADAPTER ZA PCENKA 4 REDEN - KLIMA - SENZORI ZA RASTUR - SECKA ZA SLAMA - KOLICKA ZA HEDER I DR.

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Иле

Потврден огласувач