Logo

100 %volneno antireumatsko kebe

Број на оглас: 2692217 | Објавен на: 19.11.2017, 18:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Вид на оглас: Се продава


se prodava
novo,nekoristeno kebe 100% cista volna, so srebreni elementi koi stitat od zracenje, so sertifikat. Dimenzii 195-135
tel za kontakt 077 500 239

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 goran