1 / 7
MONTAZA I DEMONTAZA NA SEKAKOV VID NA MEBEL
500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.06.2023 22:54

Прилеп / Прилеп

Montaza i demontaza na sekakov vid na mebel od dobro poznatite programi na "Ikea" "Black Red White" "Matis" "Forma Ideale" i mnogu drugi brendovi so proizvodstvo i sirok asortiman na
Spalni sobi ,plakari,detski sobi,kujni, Tv komodi i se ostanato od nivniot asortiman...
Cena po dogovor

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Мебел и ентериер

Се продава од:

PP
Потврден огласувач
076732659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам