Logo

Prodavam lager za Hyndain

Број на оглас: 2701319 | Објавен на: 25.03.2019, 09:38
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Hyundai

Модел: Lantra

Tип на делови: Лагери

Цена: 2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam lager za hyndai
Informaci. Na tel 078308195
  Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

  DACE